Son Haberler
Anasayfa / DENETİM KURULU

DENETİM KURULU

Mehpare KINIK USTOMAR

Üstünlerin eğitiminin Türkiye’deki öncülerinden olan USTOMAR, 2006 yılından bu yana üstünlerin eğitiminde fark yaratmaya devam etmektedir.

Prof. Dr. Erhan ERKUT

Kanada Doğal Bilimler ve Mühendislik Araştırma birliği tarafından yürütülen bölgesel haberleşme ağı tasarımı projesi dahil, 11 dış kaynaklı projede liderlik görevinde bulunan Prof. Dr. ERKUT Alberta Üniversitesinde Centre for Excellence in Operations adlı uygulamalı araştırma merkezi kurucusudur.

Prof. Dr. Nukhet YARBROUGH

Master çalışmasını Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde yapan, sonrasında doktorasını Amerika’nın Georgia Üniversites’inde tamamlayan Nukhet YARBROUGH Torrance’in ilk Türk öğrencilerinden biri olmuştur. Şu anda Amerikanın Coe College Psikoloji bölümünde profesör olarak görev yapmaktadır ve ayrıca merkezin kurucusudur.

Prof. Dr. Donald YARBROUGH

Iowa Üniversitesinde ölçme ve değerlendirme merkezi direktörlüğünü yürüten YARBROUGH, eğitim alanında aralarında ‘Multicultural Educator of the year’, ‘Audrey Qualls Commitment to Diversity Award’ ın da bulunduğu çok sayıda ödülün sahibidir.