Son Haberler
Anasayfa / Haberler / Galatasaray Altyapı Sorumlusu Şahin Çatma hocamız Geleceğin Yıldızlarını aramaya geliyor!

Galatasaray Altyapı Sorumlusu Şahin Çatma hocamız Geleceğin Yıldızlarını aramaya geliyor!

Milli Takımlar Voleybol Altyapı Koordinatörü ve Galatasaray Altyapı Sorumlusu Şahin Çatma hocamız okulumuza GELECEĞİN YILDIZLARINI aramaya geliyor!

Filenin Genç Sultanlarını yetiştiren hocamızı ve ekibini okulumuzda ağırlayacağız. 17 Şubat Perşembe günü (yarın) okulumuzda Şahin Çatma hocamız ve okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Tülay Kıcık, erkek ve kız öğrencilerimize “Voleybol Yetenek Taraması” gerçekleştireceklerdir.

Bu taramada doğum tarihi, boy, kilo, el ayak ölçüleri, koordinasyon uyumu ve teknik çalışmaları dikkate alınacak olup öğrencilerimizin “Voleybol Yetenek Taraması”na spor kıyafetle katılmaları gerekmektedir.
Katılım onay formları öğrencilerimizin çantasına konmuştur. İlgili formu yarın öğrencilerimizle birlikte göndermenizi önemle rica ederiz.
Şahin Çatma Hakkında:-Yıldız bayan milli takımlarla elde ettiği uluslararası başarılar arasında; 2010 ve 2012’de Balkan Şampiyonluğu, 2011’de Dünya Şampiyonluğu ve Avrupa Gençlik Olimpiyatları üçüncülüğü, 2013’te Avrupa üçüncülüğü yer alıyor. Şahin Çatma görev yaptığı kulüp takımlarıyla da ayrıca Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü ile 2011’de Balkan Şampiyonluğu, Bursa BŞB çatısı altında da 2015‘te Challenge Cup Avrupa Şampiyonluğu elde etti.

Hakkında ustun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*