Son Haberler
Anasayfa / Haberler / 2018-19 Eğitim-Öğretim Dönemi Anaokulu Tanıtım Toplantısı

2018-19 Eğitim-Öğretim Dönemi Anaokulu Tanıtım Toplantısı

Eylül’ün gelmesi bizim için öğrencilerimiz ile buluşma zamanı demektir. Yeni döneme dair yaz boyunca sürdürdüğümüz hazırlıklarımızın sonuna geldik. Geçen seneden anaokuluna devam eden öğrencilerimizin yanı sıra, yeni kayıt olan öğrencilerimizin velileriyle, yeni dönem planlarımız üzerine konuştuk.

Velilerimize, yeni dönem hakkında genel bilgilendirme yaparken, aramıza yeni katılan öğretmenlerimizle birlikte yeni öğretmen kadromuzu tanıttık. Akademik hedeflerimizden de bahsettiğimiz toplantımızda, velilerimizden gelen soru ve görüşleri değerlendirdik.

Kurucumuz Mehpare Kınık Ustomar, okul müdürümüz Phil Uzunbay ve okul müdüremiz Pelin Elver’in de konuşmacı olarak katıldığı toplantıda yeni döneme ilişkin önemli mesajlar, hedefler ve düzenlemeler velilerimiz ile paylaşıldı.

Toplantımızın ikinci aşamasında, velilerimiz ile yüz yüze rehberlik, oryantasyon ve koordinasyon konularında açıklamaların yapıldığı toplantıda branş, sınıf öğretmenleri, anaokulu koordinatörü ve okul psikoloğu arasında paylaşım ortamı oluşturulmuştur.

Ayrıca, geçtiğimiz dönemden devam eden velilerimiz ile yeni velilerimizin tanışma imkanı bulduğu toplantımızın ilkini tamamlamış olduk. Dönem içerisinde tekrar bir araya gelerek, velilerimizle koordineli bir şekilde sürdüreceğimiz eğitim döneminin başlaması için heyecanla bekliyoruz.

Hakkında ustun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*