Son Haberler
Anasayfa / Haberler / İzmir Kış Okulu Başlıyor

İzmir Kış Okulu Başlıyor

Tüm Dünya?da potansiyeli yüksek çocuklara uygulanan programlara baktığımızda kış okullarının çok büyük öneme sahip olduğunu görürüz. Sömestr tatillerini etkili ve verimli geçirmek isteyen potansiyeli yüksek çocuklar, sömestr programlarıyla, ilgi alanlarını desteklemekte zeka ve yetenek alanlarını geliştirmektedirler. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı, Üstün Zekalılar Eğitim Merkezi işbirliği ile bir çok ülkede ?potansiyeli yüksek’ çocuklar için uygulanan eğitim modellerini, uzman eğitimci kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Program Özeti:

Üstün Zekalılar Eğitim Merkezi İzmir sömestr eğitim programı içerisinde toplamda 12 farklı ders öğrencilere sunacaktır. Program üstün zekalı çocukların seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Dersler; Akıl Oyunları, Matlab, Felsefe, Üretken Düşünce, Web Tasarımı, Astronomi, Kriminoloji, Eğlenceli Sayılar, Spor, Eleştirel Düşünme, Grafik Tasarım, Sinema Tv, Moleküler Biyoloji, Genetik, Doğa Bilimleri oluşturmaktadır.

6 – 13 Yaş Grubu Dersler:

Astronomi
Kriminoloji
Matlab
Felsefe
Drama
Akıl Oyunları
Web Tasarımı
Üretken Düşünce
Sinema TV
Moleküler biyoloji
Genetik
Grafik tasarım
Spor


5 Yaş Grubu Dersler 

Eğlenceli sayılar
Eleştirel düşünme
Drama Fen Bilimleri
Doğa bilimleri
Akıl Oyunları
Web Tasarımı
Üretken Düşünme Kriminoloji
Grafik tasarım
Sinema TV
Spor


Katılım Koşulu:

Ülkemizde standardizasyonu yapılmış zeka testlerine göre üstün zihin düzeyine sahip çocuklar programa kabul edilecektir. Ailelerin test sonuç raporlarını bize göndermeleri gerekmektedir. Bilim sanat merkezine devam eden öğrencilerden herhangi bir belge istenmeyecektir.


Program

Eğitim: Temel Dersler: Yer: Yaş Grubu:
10.00 – 16.00 saatleri arasında 10.00 – 16.00 arasında Özel Tevfik Fikret Okulları
Cumhuriyet Bulvarı No:154
Alsancak / İzmir
5 – 13 Yaş

Katılım Ücreti: 780 TL (KDV Dahildir)

Hakkında ustun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*