Son Haberler
Anasayfa / arşiv / Ust-Zem Çocukları TEDX’te-Küçük Mucitler

Ust-Zem Çocukları TEDX’te-Küçük Mucitler

Küçük Mucitler

Üstün Zekalılar Eğitim Merkezi ÜST-ZEM, 2008 yılında kurulmuştur. ÜST_ZEM tarafından, uluslararası geçerli testler yardımıyla, üstün zekalı veya yetenekli oldukları tespit edilen çocuklar için zenginleştirilmiş, özel programlar ile hem örgün eğitim verilir hem de hafta sonu ve yaz okulları aracılığı ile aldıkları eğitime destek sağlanır. Bugüne kadar ÜST-ZEM tarafından binlerce çocuğa tarama testleri yapılmış, bu testler neticesinde üstün zekalı oldukları belirlenen 10.000’e yakın öğrenciye özel eğitim verilmiştir.

Bugün gelinen noktada, Mozaik Eğitim Kurumları, Bilgi Eğitim Kültür Vakfı ve Georgia Üniversitesi Torrance Yaratıcılık Merkezi ile gerçekleştirilen işbirlikleri sayesinde ülkemizin üstün potansiyelli çocuklarına en geniş kapsamlı eğitim olanaklarını veren kurum haline gelmiştir.

Alper KINACI: 2004 İstanbul doğumlu olup ALEV Okulları 6. Sınıf öğrencisidir. İlgi alanları arasında; bilim, tarih ve psikoloji yer almaktadır.

Ediz DOĞAN: 2006 doğumlu olup 60. Yıl Anadolu İlkokulu 4. Sınıf öğrencisidir. İlgi alanları arasında; lego yapmak, kitap okumak, satranç oynamak, belgesel ve çizgi film izlemek yer almaktadır.

Efe Noyan FERENDECİ: 2004 doğumlu olup İELEV 125.yıl Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisidir. İlgi alanları arasında; fizik, havacılık, astronomi ve felsefe yer almaktadır.

Ömer Akın YÜCEL: 2004 İstanbul doğumlu olup Okyanus Koleji 6. Sınıf öğrencisidir. İlgi alanları arasında; bilgisayar programlama ve tiyatro yer almaktadır.

Fatih Efe YÜCEL: 2004, İstanbul doğumlu olup, Okyanus Koleji 6. Sınıf öğrencisidir. İlgi alanları arasında; bilgisayar programlama, tiyatro ve piyano çalma yer almaktadır.

Hakkında ustun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*